MASÁŽE

poskytují okamžitou úlevu, navozují fyzickou a duševní pohodu. Jsou velmi cenné pro udržení celkového zdraví. Masáž je nádherný způsob, jak zakončit dlouhý namáhavý den.

zobrazit vše

MASÁŽE OBLIČEJE

Lymfatická masáž obličeje

Lymfatická masáž

Obličejová lymfodrenáž efektivně působí na stimulaci lymfatických cév v kůži a podkoží.

Pomáhá při častých zánětech vedlejších nosních dutin a středouší, při migrénách, akné, pomáhá odstraňovat váčky pod očima.

Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. V poslední době je velmi často indikována po plastických operacích na obličeji a krku, po plastikách víček, faceliftingu a všude tam, kde dochází k pooperačním otokům. Urychluje hojení a zjemnění jizev.

Manuální lymfodrenáž stimuluje krevní oběh, aktivuje proces detoxikace a obnovuje správný tok lymfy. Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační.

Lymfatické masáže obličeje nabízím ve dvou variantách, více v ceníku.

Peeling

Peelingová masáž obličeje uvolňuje mimické svalstvo na obličeji. Jemný vitaminový peeling dokonale vyčistí póry a vyhladí pokožku. Následná multivitaminová maska vyživí a zhydratuje pleť. Kombinace peelingu a masky pomáhá sjednotit tonus pleti.

zobrazit vše

Informace o cenách masáží naleznete v našem Ceníku masáží. Nepřehlédněte zajímavé novinky a akce.

Pro objednávky vhodného termínu volejte nebo mailujte. Těšíme se na vaši návštěvu!